CK SPORT - RNDr.Martin Václavík

Lyžování v Alpách ,poznávací zájezdy

Růžďka u Vsetína 375,756 25
602 727 799, IČ: 10648356

cksport.vaclavik@seznam.cz

 

Vážení zákazníci, sportovní přátelé,

 

obracím se na Vás s  nabídkou  zájezdů mojí cestovní kanceláře SPORT-Václavík na rok 2018-2019. Jako cestovní kancelář působím již 29.sezónu.

Jsem pojištěn podle zákona u ČPP.

       Předkládaná nabídka je určena  zejména školním kolektivům a menším skupinám od cca 15-20  osob z celé ČR.  Působím celorepublikově. Pro jednotlivce vypisuji zájezdy dle aktuálního stavu obsazení zájezdů kolektivy – informujte se průběžně v CK  , nebo na internetových stránkách.Ke každé akci Vám mohu na vyžádání zaslat podrobnější informace, mapky,u většiny akcí i bezplatné   DVD  s fotografiemi a jinými informacemi.

    Na všech zimních zájezdech  a na většině letních zájezdů jsem schopen zajistit českou polopenzi za velmi přijatelnou cenu. Celosezónně  provozuji  ve vyžádaných termínech „selfcatering-samoobslužná“ ubytovací zařízení v oblasti u jezera Millstattersee v Korutanech, v rakouském Maishofenu   /Saalbach,Kaprun/,případně u Mittersil/ Kitzbuehel,Kaprun/.Dále v Hinterstoderu ,v Zillertal, v italském Madesimo,Passo Tonale.

      Výhodou tohoto typu ubytování je možnost provozování české kuchyně  a využití prostor jídelny jako společenské místnosti-bez omezení  na vlastní konzumaci ,která platí v normálních restauracích a zařízeních .Rovněž není problém v ceně zájezdu zajistit také požadovaný pitný režim pro účastníky lyžařských kurzů,např. dostatek čaje i do termosek na sjezdovky během dne.

       V předkládané zimní nabídce si dovoluji upozornit na tradiční lyžařské kurzy pro školy na Mőlltalském ledovci  a okolních střediscích v Korutanech/Katschberg,Nassfeld,Bad Kleinkirchheim,Gerlitschen/.Dále  doporučuji  lyžařsky vynikající Saalbach  a také světoznámé středisko Kitzbuehel .Mám zde velmi hezké selfcatering  ubytování v Maishofenu a u Mittersilu, v dosahu skibusu.Lyžovat lze i na blízkém ledovci Kitzsteinhorn u Kaprunu.V Rakousku jsem  rozšířil nabídku o oblast Lungau-Obertauern  .  Již tradičně od roku 2000  jezdím také do  italského Madesima,do Campodolcino,na hranicích se Švýcarskem,asi 120 km nad Milánem .

      Lyžařské zájezdy do všech prezentovaných středisek je možno uspořádat za uvedené ceny nejen jako školní kurzy.Můžete je zorganizovat jako zájezd také pro svoje kolegy,sportovní přátele,rodinné příslušníky,např.na jarní prázdniny.Liší se pouze cenami skipasů,které jsou  v letácích uvedeny a počtem  gratis míst pro vedoucí zájezdu.U školních akcí poskytuji 4 místa,u ostatních 2 místa.

     V létě doporučuji k pozornosti  kombinované pobyty pro turisty a cyklisty v Dolomitech ,na Korsice,Elbě a Sardinii,v Korutanech ,Norsku,Švýcarsku ,Francii.Jsou vhodné zejména   pro školní sportovní kluby jako výběrové akce.   Na všech lyžařských kurzech a letních sportovních pobytech poskytuji 4 volná místa pro pedagogický doprovod .

       Pro kolektivy  mohu uspořádat také poznávací zájezdy-nejprodávanější typy jsou  uvedeny v katalogu na www stránkách.Případně tématické „jazykové“ zájezdy  za poznáním anglicky,německy,francouzsky italsky  hovořících zemí-do Londýna,Skotska,Švýcarska,Francie,Rakouska ,Itálie,Holandska aj.

       Z akcí v Itálii doporučuji zejména pobytově poznávací zájezd do Itálie na Sorrentský poloostrov s výletem na Capri ,Vesuv,Pompeje , prohlídkou Říma cestou tam a Benátek cestou zpět. Všechny zmiňované letní nabídky najdete na mých internetových stránkách.

Po dohodě jsem schopen zajistit poznávací zájezdy pro kolektivy prakticky po celé Evropě.

 

23/8/2018,  Růžďka  u Vsetína                                                                                      RNDr.Martin Václavík majitel CK                                           

 

 

 

WEBEDITOR DOMÉNY s.r.o.