CK SPORT - RNDr.Martin Václavík

Lyžování v Alpách ,poznávací zájezdy,cyklozájezdy

Vsetín,Horní náměstí 3,755 01
602 727 799, IČ: 10648356

cksport.vaclavik@seznam.cz

 

Cestovní kancelář SPORT-Václavík                  
RNDr. Martin Václavík –majitel CK                      
Adresa: Růžďka u Vsetína 375,756 25 
IČ:  10648356  ,DIČ: CZ-5906251087
Tel:  602 727 799
e-mail: cksport.vaclavik@seznam.cz        
www.cksport-vaclavik.cz
Cestovní kancelář je pojištěna dle zákona u ČPP

U všech prezentovaných zájezdů jsem schopen zajistit kategorii ubytování podle požadavků klienta,není tedy nutné volit jen uvedený typ jednoduchého ubytování,který je v daném typu zájezdu popsán. Stejně tak upravím dle požadavků klienta rozsah zájezdu,program,navštívená místa.Poznávací zájezdy organizuji již 25.sezonu.Jsem připraven uskutečnit poznávací zájezdy prakticky po celé Evropě .

LONDÝN + Cambridge/Oxford/  + Paříž/Brusel,Bruggy/
6 denní  poznávací zájezd
Termín:  dle dohody po celý rok
Cena:      5 980  Kč    za osobu včetně 3x české polopenze a porce párků cestou zpět
Program: 1.den-odjezd ráno kolem 7 hodin  z Moravy, přejezd Brno,Praha,Plzeň,               SRN. 2.den- tunelem pod kanálem La Manche přejezd do Británie, dojezd do Londýna, prohlídka Londýna-Tower /korunovační klenoty/, katedrála Sv.Pavla,  Trafalgarské  náměstí, Piccadily, Buckinghamský palác, Westminster, Parlament, Big  Ben, Downing Street, Národní galerie, Soho,návrat na ubytování, nocleh. 3.den-prohlídka města-muzeum voskových figurin /případně jiný program dle dohody, dům Sherlocka Holmese, Greenwich /nultý poledník, Královská observatoř,, tunel pod Temží/, návrat do místa ubytování, nocleh. 4.den-celodenní výlet do Cambridge, návrat do místa ubytování,nocleh. 5.den- odjezd na Eurotunel, přejezd do Paříže, prohlídka města /cca 8 hod/, noční přejezd. 6.den-dojezd  do ČR v podvečerních hodinách.            
Ubytování: 3 noci v mobilonech  3x8 metrů pro 6-8 osob v Allhalows, /cca 60 km  z Londýna, na pobřeží moře/, 3x2 lůžkové  ložnice a obývací pokoj pro 7.a 8.osobu. Karavany mají  WC a  sprchový  kout, obývací pokoj s  kuchyňskou linkou s kompletním vybavením pro vlastní  vaření.
Stravování: 3x česká samoobslužná polopenze.Vaří se ve služebním mobilonu.V autobusu možnost zakoupení občerstvení za Kč /nápoje, polévky/. Cestou zpět porce párků v ceně .
Doprava: Zájezdovým autobusem s lednicí, videem, možností zakoupení občerstvení.
Cena zahrnuje: Dopravu, 3x ubytování, průvodce, tunel, pojištění CK dle zákona.
Cena nezahrnuje: Pojištění pro cesty a pobyt.
Poznámka: Obdobný zájezd do Londýna lze uskutečnit i s ubytováním v rodinách  s polopenzí.                    Cena je pak 6 800 Kč.
Zájezdy do Velké Británie lze programově rozšířit o další místa a oblasti –Stonehenge,Bath,Windsor,Stradford,Salisbury,Wales,Nottingham ,aj.

Korutany/Grossglocknerstrasse,Mőlltal,Millsttersee/ a 1 den u moře v Itálii
5 denní  poznávací zájezd ,3 noci v Seeboden u Millsttersee v Korutanech ,3 x česká polopenze                                Termíny:  dle dohody                  Cena:  4 700  Kč     
Program:1.den-odjezd ráno kolem 6 hod. z ČR, přejezd přes Brno-Vídeň,
Klagenfurt-prohlídka Minimundus-miniatury známých staveb z celé Evropy, dojezd do místa ubytování v Seebodenu,ubytování ,večeře,nocleh.2.den-snídaně,celodenní pěší túra v okolí místa ubytování-Goldeck aj.,večeře,nocleh.3.den-snídaně,celodenní výlet přes Heiligenblut na Grossglocknerstrasse  s možností pěší túry směrem ke Grosglockneru-vyhlídky na tuto nejvyšší horu Rakouska,odjezd na Edelweisspitz/přestávka/,zpět na Mesenaten,lanovkou na Schareck-2604 m nad mořem,/jizdné není v ceně/,pěší přechod na Tauerneck k autobusu,návrat do místa ubytování,večeře,nocleh.4.den-snídaně,odjezd do Itálie k moři/cca 2,5 hod cesty po dálnici/,celodenní pobyt u Jadranu v oblasti kolem Grignana u Terstu,večer odjezd na cestu domů,noční přejezd.5.den-dojezd domů kolem 8 hodin ráno.
Doprava:Zájezdovým autobusem  s lednicí,videem,možností zakoupení občerstvení.
Ubytování: 3 x v apartmánovém domě“landhausu“ v Seeboden u Millsttersee v Korutanech ,
2 až 4 lůžkové pokoje,vždy 1 až 3 pokoje mají svoje sociální zařízení společně. Společenská místnost/jídelna/ k dispozici-možnost konzumace vlastních nápojů a zábavy.   
Stravování:3x polopenze-vydatná česká a moravská kuchyně,samoobslužná jídelna.

ŘÍM + Florencie +Bologna+Benátky
6 denní  poznávací zájezd /ubytování u Říma/  - zájezd lze za příplatek prodloužit
Termín: dle dohody –možno i v podzimní prázdniny 2008     
Cena:  5 740 Kč  za osobu
Program: 1.den-odjezd z ČR cca v 16 hod, noční přejezd Rakouskem a Itálií. 2.den-ráno příjezd do Florencie-8 hodinová prohlídka města, dojezd do kempu u Říma, ubytování,večeře,nocleh. 3.den-snídaně,celodenní prohlídka Říma, návrat do místa ubytování, večeře,nocleh. 4.den-snídaně,pokračování v prohlídce Říma,odpoledne dle počasí koupání v moří -Ardea, návrat na ubytování u Říma,večeře, nocleh. 5.den-snídaně,přejezd do Bologne-okružní prohlídka města busem,případně kratší zastávka dle časových možností,přejezd do Benátek-8 hodinová prohlídka města, večer odjezd na cestu do ČR, noční přejezd.6.den-dojezd do  Vsetína cca v 18 hod .
Ubytování: 3 noci v  bungalovech pro 2 osoby , s vlastním sociálním zařízením,v kempu v okolí Říma .Bungalovy jsou vždy po dvou u sebe.
Stravování: Samoobslužná česká polopenze=jídlo je přípravováno v jednom z mobilhomů,účastníci je konzumují na svých  bungalovech .Není zde možnost centrální jídelny .Na bungalovech není nádobí,nutno vzít základní  vlastní.
Doprava: Zájezdový  autobus s možností občerstvení,videem,ledničkou.
Cena zahrnuje: Dopravu busem /včetně placených vjezdů busu do Říma a Florencie/, 3x ubytování, průvodce,pojištění CK proti insolvenci dle zákona,ložní prádlo,závěrečný úklid bungalovu. 
Cena nezahrnuje pojištění pro cesty a pobyt .
Ligurská riviera-Janov,Milano,Monaco,Monte Carlo,Lago di Garda
5 denní  poznávací zájezd ,2 noci v hotelích se snídaněmi
Termín:  dle dohody             
Cena: 4 960  Kč 
Program:1.den-odjezd v odpoledních hodinách přes Rakousko do severní Itálie,noční přejezd.2.den-ráno dojezd do Sirmione,prohlídka města,vykopávky z doby římské,dle počasí  koupání,odpočinek,večer dojezd ubytování,ubytování,nocleh. 3,den-snídaně ,odjezd do Milana-prohlídka města,přejezd do Janova-prohlídka  města,večer ubytování poblíž Monaco,nocleh.4.den-snídaně ,.celodenní program v Monaco,Monte Carlo,večer odjezd  na cestu do ČR.5.den-dojezd v dopoledních hodinách.
Doprava:Zájezdovým autobusem  s lednicí,videem,možností zakoupení občerstvení.
Ubytování: 2 x v hotelích typu  F1, ** . 
Stravování:2x snídaně.
Cena zahrnuje:Dopravu,2x ubytování se snídaněmi,dopravu zájezdovým busem,průvodce, pojištění insolventnosti CK dle zákona.Cena nezahrnuje pojištění pro cesty a pobyt/lze  sjednat v ceně cca  18-24 Kč na den u vybraných pojišťoven/,vstupy .


Benátky-Padova-Sirmione-Lago di Garda-Dolomity – 5 denní zájezd,2noci v apartmánech poblíž Bibione, ve 2 lůžkových pokojích.Cena je  3 000  Kč ,vlastní vaření ve vybavených bytech nebo možnost 2x české polopenze za 500 Kč na osobu pobyt.

Toskánsko/Florencie,Pisa,Siena,Carrara,Grosetto,Bologna/-4denní zájezd,2noci v bunga-
lovech poblíž Florencie, ve 2 lůžkových pokojích.Cena je 4000 Kč ,možnost 2x české polopenze za 400 Kč na osobu pobyt.

Toskánsko /Florencie,Pisa,Siena/- 6 denní zájezd,3noci v bungalovech poblíž Florencie nebo Pisy, ve 2 lůžkových pokojích.Cena je 5 100  Kč ,možnost 3x české polopenze za 700 Kč na osobu pobyt.

DOLOMITY-Cortina d Ampezzo a okolí /Itálie/ ,případně Canazei a Marmolada                       
6 denní poznávací zájezd  pro turisty i cyklisty /možno prodloužit na 7-8 dní/ 
 Cena:     3800 Kč    za osobu                       Termín: květen až  září  dle dohody
Program: 1.den-odjezd z ČR v podvečer,noční přejezd Rakouska.2.den-dopoledne příjezd do Cortiny d Ampezzo,jezero Misurina,Monte Piano/přírodní muzeum bojů 1.světové války/,jezero Antorno,dojezd do kempu ,ubytování,nocleh.3.den-Passo Falzarego,Rif.Averau/
možnost výstupu na M.Averau-2648 m/,Rif.Nuvolau/2575 m/,La Gusela,Rif Cingue Torri/2137 m/,sestup k autobusu ,nocleh v kempu.4.den-jezero Misurina,Rif.Auronzo,tůra kolem Tre Cime di Lavaredo.5.den-od jezera Misurina lanovkou na Col de Varda/2201 m/,nádhernou vysokohorskou krajinou k Rif.Savio a Rif.Auronzo,v podvečer kolem 18 hod odjezd domů.6.den-mezi 7-8 hod ráno dojezd do ČR.
Poznámka: Trasy nejsou vedeny přes  ferraty,takže jsou zvládnutelné i pro běžné turisty.
Cyklisti absolvují trasy dle výběru: po zrušené železnici  Cortina-Toblach,jezero Misurina-Tre Cime,Passo Falzarego-Passo Valparola- chata Cingue Torri,Rif.Sennes a okolí a další.Podle individuální zdatnosti mohou cyklisté využívat výjezdů autobusem s turisty.
Ubytování: 3 noci ve vlastních stanech v kempu u Cortiny d Ampezzo.
Stravování: Vlastní vaření, v autobusu možnost zakoupení občerstvení za Kč /nápoje, polévky/. Možnost zajištění české polopenze za příplatek cca 180 Kč na osobu a den.
Doprava: Zahraničním autobusem s lednicí, videem, možností zakoupení občerstvení.
Cena zahrnuje: Dopravu, 3x ubytování v kempu, dva  průvodce, pojištění proti úpadku CK dle zákona.Poznámka: Obdobný zájezd lze udělat do oblasti centrálních Dolomit-Sella Ronda a Marmolada.Ubytování je pak v Canazei.

GROSSGLOCKNER a okolí,Korutany,Mőlltal,Millstatersee /Rakousko/ -hory,jezera
Možno doplnit 1 den u moře v Itálii,poblíž Grignano!                       
6 denní poznávací zájezd  pro turisty i cyklisty /možno prodloužit na 7-8 dní/ 
Cena:     3800 Kč    za osobu            Termíny: květen až  září  dle dohody
Program: 1.den-odjezd z ČR večer,noční přejezd Rakouska.2.den-ráno příjezd k jezeru Millstatersee,celodenní program v okolí,v podvečer ubytování ,nocleh.3.den-celodenní turistika v okolí nejvyšší hory Rakouska-Grossglockneru,výjezd po Grosglocknerstrasse na Franz Josef Hőhe do 2 700 m,návrat do kempu,nocleh.4.den-celodenní turistika v národním parku Nockgebirge a v údolí Malta /velká přehrada/,návrat do kempu,nocleh.5.den-celodenní turistika v okolí Malnitz/Ankogel/ nebo Bad Kleinkirchenheim/termální lázně/ ,případně odpočinek v kempu u jezera,nocleh.6.den-ráno odjezd  směrem přes Katschberg tunel k Hallstattskému jezeru,zde turistický program,dojezd do ČR před půlnocí.
Cyklisti absolvují trasy dle výběru: sjezd po Grossglocknerstrasse a údolím řeky Mőll,část Drávské cyklostezky v okolí Spittal am Drau,horské výjezdy na Malta přehradu,nebo v Nockgebirge ,množství cyklotras v okolí jezera.
Ubytování: 3 noci ve vlastních stanech v kempu v Seebodenu u jezera Millstatersee.
Stravování: Vlastní vaření, v autobusu možnost zakoupení občerstvení za Kč /nápoje, polévky/. Možnost zajištění české polopenze za příplatek cca 180 Kč na osobu a den.
Doprava: Zahraničním autobusem s lednicí, videem, možností zakoupení občerstvení.
Cena zahrnuje: Dopravu busem,včetně vozíku, 3x ubytování v kempu,  průvodce, pojištění proti úpadku CK dle zákona.

Zell am see, Grossglockner,Kitzbuhel,Krimmelské vodopády,Berchtesgaden,Salzburg
/ Rakousko/ -hory,jezera  ,    případně i lyžování na ledovci Kitzsteinhorn u Kaprunu
6 denní poznávací zájezd  pro turisty i cyklisty /možno prodloužit na 7-8 dní/ 
Cena:     4 430 Kč    za osobu  s českou polopenzí           
Termíny: květen až  září  dle dohody
Program: 1.den-odjezd z ČR večer,noční přejezd Rakouska.2.den-ráno příjezd k jezeru Zell am See,celodenní program v okolí,v podvečer ubytování ,večeře,nocleh.3.den-snídaně,celodenní turistika v okolí nejvyšší hory Rakouska-Grossglockneru,výjezd po Grosglocknerstrasse na Franz Josef Hőhe do 2 700 m,návrat na ubytovací zařízení,večeře,nocleh.4.den-snídaně,celodenní turistika v okolí známého střediska Kittzbuhel,večeře,nocleh.5.den-snídaně,celodenní turistika v okolí Krimmelských vodopádů  a Gerlosspass,večeře,nocleh.6.den-snídaně,přejezd do Berchtesgaden/ Hitlerovo “Orlí hnízdo“,Konigsee/,dojezd do ČR před půlnocí.
Cyklisti absolvují trasy dle výběru  v  popsaných oblastech
Ubytování: 3 noci v mládežnické ubytovně poblíž  Mittersill,ve 4 až 6 lůžkových pokojích,příslušenství společné na patře.
Stravování: 3x česká polopenze v jídelně ubytovny .Jídelna slouží i jako společenská místnost.
Doprava: Zahraničním autobusem s lednicí, videem, možností zakoupení občerstvení.
Cena zahrnuje: Dopravu busem,včetně vozíku, 3x ubytování s českou polopenzí,  průvodce, pojištění proti úpadku CK dle zákona.

ŠVÝCARSKO-Grindelwald,Zermatt-možnost 1 dne lyžování na Kleine Matterhorn !                      
Možnost výstupu na nejsnáze dosažitelnou čtyřtisícovku-Breithorn !!!! 
7 denní poznávací zájezd  pro turisty i cyklisty /možno prodloužit na 7-8 dní/ 
Cena:     4 990 Kč    za osobu                  Termíny: květen až  září  dle dohody
Program: 1.den-odjezd z ČR večer,noční přejezd .2.den-ráno příjezd do Grindelwaldu,celodenní program v okolí –Eiger,Mnich,Jungfrau,případný výjezd zubačkou na Kleine Scheidegg,,v podvečer ubytování ,nocleh.3.den-celodenní turistika v okolí ,nocleh.
4.den-přejezd do údolí Rhony,ubytování v kempu, nocleh.5.den-celodenní turistika v okolí Zermattu,možnost celodenního lyžování na Kleine Materhorn za příplatek cca 52 CHF/cca 3900 m/,nocleh.6.den-přejezd do Luzernu,turistický program v okolí,prohlídka města,večer odjezd na cestu do ČR,noční zastávka ve Vaduzu v Lichtenštejnsku.
Cyklisti absolvují trasy dle výběru: množství cyklotras v okolí Grindelwaldu,sjezd z Zermattu do údolí Rhony,trasy v okolí Luzernu.
Ubytování: 4 noci ve vlastních stanech v kempu v Grindelwaldu /2 noci/ a 2 v údolí Rhony.
Stravování: Vlastní vaření, v autobusu možnost zakoupení občerstvení za Kč /nápoje, polévky/. Možnost zajištění české polopenze za příplatek cca 180 Kč na osobu a den.
Doprava: Zahraničním autobusem s lednicí, videem, možností zakoupení občerstvení.
Cena zahrnuje: Dopravu busem,včetně vozíku, 4x ubytování v kempu,  průvodce, pojištění proti úpadku CK dle zákona.

ELBA  ostrov /Itálie/ -turistika,cykloturistika,koupání v moři                        
7 denní poznávací a pobytový zájezd  pro turisty i cyklisty,případně i s českou polopenzí  
Termín: květen až  září  dle dohody      Zájezd možno za příplatek prodloužit na více nocí.
Cena:  5 440 Kč  za osobu
Program: 1.den-odjezd z ČR v podvečer,noční přejezd Rakouska.2.den-ráno krátký trajekt na Elbu,celodenní turistický a cykloturistický program,v podvečer ubytování v kempu,nocleh.
3.až 5 .den –celodenní turistický program,proložený koupáním v moři.6.den –celodenní odpočinkový program u moře,v podvečer trajekt na pevninu,noční přejezd.7.den –dojezd do ČR v odpoledních hodinách.
Ubytování: 4 noci ve vlastních stanech v kempu .
Stravování: Vlastní vaření, v autobusu možnost zakoupení občerstvení za Kč /nápoje, polévky/. Možnost zajištění české polopenze za příplatek cca 180 Kč na osobu a den.
Doprava: Zahraničním autobusem s lednicí, videem, možností zakoupení občerstvení.
Cena zahrnuje: Dopravu,včetně vozíku pro  kola, 4x ubytování v kempu, dva  průvodce, pojištění proti úpadku CK dle zákona.Zájezd možno za příplatek prodloužit na více nocí.
 

Holandsko,Belgie
5 denní  poznávací zájezd,2 noci v hotelu F1 se snídaněmi /zájezd lze za příplatek prodloužit /
Termín:   dle dohody                              
Cena:  4 100  Kč  za osobu  ve 3 lůžkovém pokoji , 4 400  Kč  za osobu  ve 2 lůžk.pokoji
Program: 1.den-odjezd z Moravy cca v 12 hodin,noční přejezd SRN.2.den-ráno příjezd do Naardenu-prohlídka města a památníku J.A.Komenského,krátký přejezd do Amsterdamu-prohlídka přístavu,návštěva brusírny  diamantů,Rembrantova muzea, projížďka lodí po kanálech,pěší prohlídka města.V podvečer odjezd na ubytování ,nocleh. 3.den-snídaně,
návštěva květinové burzy v Aalsmeer ,návštěva skanzenu holandské vesnice Zaanse Schans s větrnými mlýny a   ukázkami řemeslné výroby –výroba dřeváků,sýrů,hořčice.Návrat na ubytování ,nocleh.4.den-snídaně,prohlídka  expozice  miniaturních staveb Madurodam,návštěva Haagu-prohlídka města,přejezd do Antverp-prohlídka centra.Přejezd do Bruselu-delší prohlídka „hlavního města Evropy“.Noční přejezd do ČR.5.den- dojezd v odpoledních hodinách.
Ubytování: 2 noci v hotelu F1 .                  
Stravování: 2x snídaně  v hotelu F1
Doprava: Zájezdový  autobus s možností občerstvení,videem,ledničkou.
Cena zahrnuje: Dopravu busem , 2x ubytování, průvodce,pojištění CK proti insolvenci dle zákona.      
Cena nezahrnuje pojištění pro cesty a pobyt .
 

Grossglocknerstrasse + Cortina d´Ampezzo + Innsbruck + Brixen + Garmisch- Partenkirchen
5 denní  poznávací zájezd, 3 noci v Mölltalském údolí v Korutanech, 3x česká polopenze
Termín:  dle dohody, možnost prodloužení na 4 a 7 nocí
Cena:  4 500  Kč     
Program: 1.den-odjezd ráno kolem 7 h z ČR, přejezd přes Brno-Vídeň, do Graze-prohlídka města, dojezd do místa ubytování v Mőlltalském údolí v Korutanech, ubytování, večeře, nocleh. 2.den-snídaně, celodenní výlet na Grossglocknerstrasse s možností pěší túry směrem ke Grosglockneru-vyhlídky na tuto nejvyšší horu Rakouska, večer návrat do místa ubytování, večeře, nocleh. 3.den-snídaně, celodenní výlet do olympijského města Cortina d´Ampezzo v italských Dolomitech, výjezd na jezero Misurina  nebo na průsmyk Passo Falzarego na „Staré  dolomitské cestě “ nad Cortinou, návrat do místa ubytování, večeře, nocleh. 4.den-snídaně, přejezd do Brixenu-kratší prohlídka města, přejezd do Innsbrucku-prohlídka města, návštěva německého alpského střediska a olympijského města Garmisch-Partenkirchen, noční přejezd domů. 5.den-dojezd do ČR v dopoledních hodinách.            
Doprava: Zahraničním autobusem s lednicí, videem, možností zakoupení občerstvení.
Ubytování: 3x v turistické ubytovně v oblasti Mölltal v Korutanech, 2 až 4 lůžkové pokoje, některé s vlastním sociálním zařízením, ostatní společné sociální zařízení na chodbě. Společenská místnost k dispozici.   
Stravování: 3x polopenze-vydatná česká a moravská kuchyně, samoobslužná jídelna.
Cena zahrnuje: Dopravu, 3x ubytování s českou polopenzí, průvodce, pojištění insolventnosti CK dle zákona.Cena nezahrnuje pojištění pro cesty a pobyt /lze  sjednat v ceně cca  18-24 Kč na den u vybraných pojišťoven/.

ŠVÝCARSKO- 5 denní poznávací zájezd
Termín: dle dohody                                 
Cena: 4 410  Kč 
Adelboden, Grindelwald /Eiger, Jungfrau, Mnich/, Interlaken,
Bern, Murten, Rýnské vodopády, Kostnice, Luzern,Vaduz-Lichtenštejnsko
Program: 1.den-odjezd z ČR v odpoledních hodinách, noční přejezd. 2.den-časně ráno prohlídka Kostnice, Rýnských vodopádů, prohlídka Bernu a Murtenu, dojezd do místa ubytování-Adelbodenu, ubytování, večeře, nocleh. 3.den-snídaně, celodenní výlet do Grindelwaldu a „Údolí vodopádů“ Lauterbrunnen, pěší túry v okolí /ledovcová jeskyně, ledovcová soutěska/, pro zájemce výlet lanovkou na Kleine Scheidegg /cena cca 18 CHF-není v ceně zájezdu/, pěší sestup cca 4-5 hodin do Grindelwaldu, či Wengenu, návrat do Adelbodenu,večeře, nocleh. 4.den-snídaně, prohlídka města Interlaken, přejezd do Luzernu, prohlídka města /5 až 8 hodinová bezpečnostní pausa pro dopravce/, noční  prohlídka Vaduzu,
noční přejezd. 5.den-dojezd do ČR v odpoledních hodinách.
Ubytování: 2x v turistickém hotelu, 4 lůžkové pokoje s umývadlem, WC a sprchy na patře.
Stravování: 2x polopenze, v jídelně hotelu - česká kuchyně
Doprava: Zahraniční autobus,případně Oasa.
Cena zahrnuje: Dopravu, 2x ubytování s polopenzí, průvodce, výlety bez jízdného na lanovkách a vstupů. Cena nezahrnuje pojištění, klienti se pojistí samostatně. Cena pojištění je zpravidla mezi 18 – 24 Kč na osobu a den.
Předpokládané vstupy: Ledovcová jeskyně  v Grindelwaldu 6 CHF /případně  ledovcová soutěska další 5 CHF/, lanovka na Kleine Scheidegg  20 CHF.  

Další možnosti zájezdů do Švýcarska /kombinace s Francií a Itálií/ a Holandsko,Belgie:

Švýcarsko+Francie – 4 990 Kč, 6 denní, 3 noclehy v chatě ve 2-4 lůžk. pokojích, 3x polopenze, Verbier, Rýnské vodopády, Gridelwald, Zermatt, Chamonix.
Švýcarsko – 7 290 Kč, 8 denní, 5 noclehů v chatě ve 2-4 lůžk. pokojích, 5x polopenze, Adelboden, Grindelwald, Lauterbrunnen, Oeschinensee, Luzern, Vaduz, Rýnské vodopády, koupání v bazénu v Adelbodenu.
Švýcarsko+Zermatt – 7 390 Kč, 7 790 Kč, 8 denní, 5 noclehů v chatě ve 2-4 lůžk. pokojích, 5x polopenze, Adelboden, Zermatt, ostatní viz. výše.
Švýcarsko+Chamonix – 6 990 Kč, 7 390 Kč, 8 denní, 5 noclehů v chatě ve 2-4 lůžk. pokojích, 5x polopenze, Adelboden, Chamonix, Ženeva, ostatní viz. výše.
Švýcarsko+Itálie – 5 950 Kč, 6 350 Kč, 7 denní, 4 noclehy v chatě ve 2-4 lůžk. pokojích, 4x polopenze, Adelboden, Oeschinensee, Zermatt, Locarno, Lugano, Lago di Garda.
Švýcarsko+Itálie+Francie –7 570 Kč, 9 denní, celkem 5 noclehů v chatě ve 2-4 lůžk. pokojích a v hotelu ve 2-4 lůžk. pokojích, 5x polopenze, Adelboden, Grindelwald, Lauterbrunnen, Kandersteg, Chamonix, Ligurská riviera, Monaco, Monte Carlo.
Švýcarsko+Dolomity – 7 380 Kč, 8 denní, celkem 5 noclehů v chatě ve 2-4 lůžk. pokojích a v hotelu ve 2-4 lůžk. pokojích, 5x polopenze, „Velká dolomitská cesta“, Cortina d´Ampezzo, Lago di Garda, Locarno, Lugano, Adelboden.
Bodamské jezero-„květinový ostrov“ Mainau – 3 200 Kč, 3 denní, 2 noclehy v apartmánech pro 2-4 osoby, 2x snídaně, Kostnice, Rýnské vodopády, St. Gallen, Vaduz.

FRANCIE – Normandie, Bretaň, zámky na Loire
7 denní poznávací zájezd
Termín:  dle dohody                                 
 Cena:      5 990 Kč 
 Volitelné: příplatek za 2 lůžkový pokoj  600 Kč,příplatek za 4x snídaně  500 Kč
Program:1.den-odjezd z ČR dopoledne, noční přejezd přes SRN do Francie, 2.den-dopoledne návštěva Fontainebleau (významné královské sídlo), prohlídka Orléans (Johanka z Arku),
nocleh v okolí Orléans, 3.den-odjezd k zámku Chambord, odpoledne návštěva romantického vodního paláce Chenonceaux, prohlídka městečka Amboise, odjezd do místa ubytování, nocleh, 4.den-odjezd do oblasti Bretaně, návštěva středověkého městečka Dinan, prohlídka „města korzárů“ St. Malo na pobřeží Atlantického oceánu, odjezd do místa ubytování, nocleh,
5.den-přejezd do Mont St. Michel, prohlídka kláštera a zahrad (Mont St. Michel je znám také tím, že v důsledku velkého rozdílu výšky mezi hladinou přílivu a odlivu se stává za přílivu „ostrovem“), návštěva památných míst v okolí Caen, Bayeux a Arromanches, kde 6. 6. 1944 probíhala invaze anglo-amerických vojsk do Evropy, odjezd do místa ubytování, nocleh, 6.den-odjezd do Paříže, prohlídka nejvýznamnějších míst, večer na Montmartru, noční přejezd, 7.den-příjezd do ČR ve večerních hodinách.
Ubytování: 4x v hotelích typu Formule, ve  3 lůžkových pokojích  s WC a sprchou. Možnost
2 lůžkových pokojů za příplatek  600 Kč za osobu.                  
Stravování: Vlastní. Je také možnost dokoupení snídaní v hotelových  restauracích, celkem 4x za příplatek 500 Kč za osobu.
Doprava: Zahraničním autobusem s lednicí, videem, možností zakoupení občerstvení.
Cena zahrnuje: Dopravu, 4x  ubytování v hotelích typu Formule, průvodce. Cena nezahrnuje pojištění (lze sjednat v ceně cca 18-24 Kč za den).
Poznámky k možným  změnám v uspořádání programu:
Cestou tam i zpět je možno udělat 8 hodinovou  pausu v Paříži a v ní příslušný program.
Zámek Fontainebleau se pak přesunuje na 6.den dopoledne. Mont St.Michel lze dle časových možností přesunout na 4.den.
 

PAŘÍŽ- 5 denní poznávací zájezd                                  
Termín:   dle dohody
Cena:     4 320 Kč (ve 3 lůžkovém pokoji)               4 820 Kč (ve 2 lůžkovém pokoji) 
* Louvre * Eiffelova věž  * Montmartre * Notre Dame * Justiční palác * Centre Pompidou *
* Versailles * projížďka lodí po Seině * bulvár Champs-Elysées * La Defense *
Program: 1.den-odjezd, večeře na území ČR, noční přejezd, 2.den-v ranních hodinách příjezd do Paříže,dopoledne návštěva Louvru, odpoledne návštěva Eiffelovy věže, ubytování, večerní procházka po Montmartru, nocleh, 3.den-prohlídka katedrály Notre Dame, Justičního paláce, centra moderního umění Centre de Pompidou, radnice, tržnice, odpoledne návštěva
královského zámku Versailles, večer projížďka lodí po Seině, nocleh, 4.den-prohlídka bulváru Champs-Elysées, odpoledne návštěva moderní čtvrti La Défense, návštěva nákupního střediska, odjezd, noční zastávka u katedrály v Remeši, 5.den-zastávka v Norimberku,či jiném městě v SRN, příjezd do ČR ve večerních hodinách.   
Ubytování: V hotelu F1 na okraji Paříže, 2 až 3 lůžkové pokoje s umývadlem, na patře-WC, sprcha .
Stravování: Vlastní stravování.Možnost dokoupení snídaní v hotelu za 120 Kč/os a den. V autobusu možnost zakoupení občerstvení za Kč.
Doprava: Zájezdovým autobusem s lednicí, videem, možností zakoupení občerstvení.
Cena zahrnuje: Dopravu, 2x hotelové ubytování se snídaněmi, průvodce.
Cena nezahrnuje:Pojištění (lze sjednat v ceně cca 18-24 Kč za den), jízdné lodí a vstupy.

PROVENCE  /Francie/
kaňon Verdon,Nice,Canes,St. Tropez,Port Grimaud-„francouzské Benátky“
,Avignon,Pont du Gard,Arles,Marseille,ostrov If, Monaco ,Monte Carlo
7 denní poznávací zájezd  /4 noclehy v hotelích F1 se snídaněmi/  
Cena:    6 000  Kč    za osobu                
Termín:  dle dohody
Program: 1.den-odjezd z ČR odpoledne,noční přejezd .2.den-ráno příjezd  do Nice/prohlídka města /,dle časových možnost také prohlídka Cannes, v podvečer ubytování v hotelu F1 v okolí Frejus,nocleh.3.den-snídaně,přejezd do oblasti  kaňonu Verdon-pro zájemce sestup do kaňonu k řece,případně dle počasí koupání v jezeře Croix  ,prohlídka městečka Moustiers Sainte Marie/město fajáns keramiky/,v podvečer návštěva města Port Grimaud-„francouzské Benátky“,dle časových možnosti i St.Tropez,návrat do hotelu F1,nocleh.4.den-snídaně,přejezd  do Marseille-prohlídka města,fakultativně výlet lodí na ostrov If,večer odjezd na ubytování do hotelu F1 poblíž Marseille,ubytování,nocleh.5.den-snídaně ,celodenní výlet do Avignonu,Pont du Gard a Arles-prohlídka jmenovaných míst,večer návrat na hotel F1,nocleh.6.den- snídaně,přejezd do Monaco,cestou před Monaco cca 1,5 hodinová prohlídka parfumerie s exkurzí a možností nákupů,8 hodinová prohlídka Monaco,Monte Carlo,večer odjezd na cestu domů,noční přejezd.7.den-dojezd do ČR cca kolem 16 hod.
Ubytování: 4 noci v hotelu F1,se snídaněmi /2 x poblíž Frejeus,2 x poblíž Marseille/.
Stravování: Snídaně v hotelích F1 v ceně,jinak na vlastní náklady.V autobusu možnost zakoupení občerstvení za Kč /nápoje, polévky/.
Doprava: Zajezdovým autobusem s lednicí, videem, možností zakoupení občerstvení.
Cena zahrnuje: Dopravu busem,4x ubytování v hotelích F1 se snídaněmi,  průvodce, pojištění proti úpadku CK dle zákona.

FRANCIE-Provence,kaňon Verdon  a  Tarn,Avignon,skalní město Montpellier                    
8 denní poznávací zájezd  pro turisty i cyklisty  
Cena:     5 860 Kč    za osobu                  Termíny: květen až  září  dle dohody
Program: 1.den-odjezd z ČR odpoledne,noční přejezd .2.den-ráno příjezd  ke kaňonu  Verdon v Provence,turistika v okolí, ,případné koupání v jezeře Sainte-Croix, v podvečer ubytování,nocleh.3.den-celodenní turistika v okolí kaňonu Verdon-pro zájemce sestup do kaňonu k řece,návrat do kempu,nocleh.4.den-přejezd  do oblasti kaňonu řeky Tarn,cestou  prohlídka Avignonu ,nocleh.5.den-celodenní turistika v okolí kaňonu Tarn,návštěva světoznámé jeskyně Aven Armand,nocleh.6.den- návštěva výrobny známých sýrů v Roguefort,turistický program v oblasti skalního města Montpellier –le-Vieux,nocleh.
7.den-přejezd  k jezeru Lac du Bourget u Aix-les-Bains nad Grenoble,návštěva opatství Hautecombe,turistický program v okolí,večer odjezd na cestu do ČR,noční přejezd.8.den-návrat do ČR v odpoledních hodinách.
Cyklisti absolvují trasy dle výběru: kolem kaňonu Verdon a jezera Croix,trasy v kaňonu Tarn a okolí,v okolí jezera Lac du Bourget.
Ubytování: 5 nocí ve vlastních stanech v kempu poblíž kaňonu Verdon/2 noci/ a v oblasti Tarn/3 noci/.
Stravování: Vlastní vaření, v autobusu možnost zakoupení občerstvení za Kč /nápoje, polévky/. Možnost zajištění české polopenze za příplatek cca 180 Kč na osobu a den.
Doprava: Zahraničním autobusem s lednicí, videem, možností zakoupení občerstvení.
Cena zahrnuje: Dopravu busem,včetně vozíku, 5x ubytování v kempu,  průvodce, pojištění proti úpadku CK dle zákona.

MAĎARSKO -termální prameny v Miškolc-Tapolca, Eger,Budapešt       
4 denní poznávací  zájezd ,3 noclehy na Slovensku
Cena:   2 760 Kč                        Termín:  dle dohody
Program:1.den-odjezd z ČR ve čtvrtek ráno cca v 9 hodin ,přejezd do okolí Lučenca,ubytování,nocleh.2.den-celodenní výlet do Budapešti,prohlídka města,návštěva termálních lázní,nákupy,návrat do místa ubytování,nocleh.
3.den-celodenní výlet do Miškolce,návštěva termálních lázní v jeskyních v Miškolc-Tapolca,prohlídka města Miškolce-možnost nákupů,návrat do místa ubytování na Slovensku,nocleh.4.den-prohlídka města Eger,v odpoledních hodinách odjezd domů,návrat před půlnocí.
Ubytování:3x ve srubech s možností vlastního vaření, 2x 2 lůžkové pokoje s příslušenstvím.
Stravování:Vlastní vaření ve vybavených srubech.Možnost večeří v restauraci.            Doprava: Zájezdový autobus.
Cena zahrnuje: Dopravu,3x ubytování ,průvodce,výlety bez vstupů.Cena nezahrnuje pojištění,klienti se pojistí samostatně.
CHORVATSKO-národní park Paklenica,Plitvické vodopády,Šibenik,Zadar       
7 denní poznávací zájezd s pobytem u moře
Cena:      4 100 Kč  .                                   Termín:   dle dohody
Program:   1.den odjezd v odpoledních hodinách,noční přejezd.2.den kolem 9,00 příjezd na Plitvická jezera, prohlídka ( asi  3hod), přejezd do Starigradu, ubytování v kempu,nocleh.3.den- Malá Paklenica, Njive Lekine, Velká Paklenica, turistická 6-7 hod túra, převýšení cca 500m, návrat do kempu,volný program-plavání, sportovní hry,nocleh.4.den-sportovní aktivity( kopaná, košíková, odbíjená, jízda na raftu kolem  pobřeží, plavání, badminton),nocleh.5.den-turistická túra do skalního labyrintu Bojinac přes Veliko Ruino, asi 7hod, převýšení  cca 700m), plavání, sportovní hry,nocleh.6.den-balení, úklid, přejezd do historického Zadaru – prohlídka, přejezd k vodopádům Krka, prohlídka, koupání,odjezd domů cca v 18 hodin,noční přejezd.7.den-dojezd do ČR dopoledne.
Ubytování:   V kempu ve Starigradu, ve vlastních stanech .     Stravování:Vlastní vaření.
Cena zahrnuje : Dopravu, parkovné, kempovné,  půjčovné vodáckého materiálu, průvodce, 
                       vstupy – Plitvická jezera, vodopády Krka,zákonné pojištění CK proti insolvenci
Cena nezahrnuje: Pojištění pro cesty a pobyt .

POLSKO /Krakow-historické město,Wieliczka-solný důl ,Zakopané-horské středisko v Tatrách/,cestou domů termály v Bešeńové
4 denní  poznávací zájezd  /možno dle dohody prodloužit o 1 noc /
Termín: dle dohody 
Cena:     2 900  Kč      ve 2-4 lůžkových pokojích
Program: 1.den-odjezd ráno  cca v 7 hodin , přejezd do Krakowa,kolem poledne zahájení prohlídky města s místním průvodcem/Wawel-zámek,katedrála,Staré město/,v podvečer ubytování poblíž  Krakowa ,možnost večerní návštěvy  města s individuálním programem,nocleh.2.den- návštěva solných dolů Wieliczka,přejezd   do horského střediska Zakopané,kratší večerní prohlídka města a volný program,ubytování,
,nocleh.3.-dopolední turistický program v okolí ,odpoledne přejezd na Slovensko,turistický program,nocleh na Slovensku.4.den-přejezd domů,cestou koupaliště Bešeńová,dojezd v podvečer.        
Ubytování: 2 noci v Polsku v  hostelu ve 2 až  4 lůžkových pokojích,  se sociálním příslušenstvím na chodbě.Na Slovensku 1 noc ve 4 lůžkových  srubech v kempu.
Stravování: Vlastní  -mžnost domluvy polopenze za příplatek,v autobusu možnost zakoupení občerstvení za Kč /nápoje, polévky/.
Doprava: Zájezdovým  autobusem s lednicí, videem, možností zakoupení občerstvení.
Cena zahrnuje: Dopravu, 3x ubytování , průvodce,  pojištění CK dle zákona.
Cena nezahrnuje: Pojištění pro cesty a pobyt.
Předpokládané vstupy: Katedrála ve Wawelu 7 PLN,Královský palác 10 PLN,Solný důl Wieliczka  25 PLN.  1 PLN/polský zlotý/ je cca 7,5 Kč.Celkem asi 315 Kč. Vstup do termálů v Bešenové cca 100 SKK /80 Kč/.

 

WEBEDITOR DOMÉNY s.r.o.