CK SPORT - RNDr.Martin Václavík

Lyžování v Alpách ,poznávací zájezdy

Růžďka u Vsetína 375,756 25
602 727 799, IČ: 10648356

cksport.vaclavik@seznam.cz

 


RNDr. Martin Václavík-majitel cestovní kanceláře SPORT Václavík
Adresa: Růžďka u Vsetína 375,  756 25 ,   IČO: 10648356 ,DIČ: CZ-5906251087
Mobil : 602 72 77 99
e-mail: cksport.vaclavik@seznam.cz        http: //www.cksport-vaclavik.cz
Cestovní kancelář je pojištěna proti úpadku u České podnikatelské pojišťovny.

 


Itálie-kemp 4* /Lido degli Scacchi /
10 denní  pobytový zájezd / 7 nocí,7 x česká  polopenze/

Termíny a ceny /ubytování od soboty do soboty,odjezd v pátek večer,návrat v neděli dopoledne/:

- v období  28/3 až 13/6 a 5/9 až 1/11/2015               5 600 Kč za osobu   
- v období  13/6 až  4/7/2015                                      6 700  Kč za osobu   
- v  období  4/7  až  8/8/2015                                      7 450  Kč za osobu  

Cena zahrnuje: Ubytování 7 nocí v bungalovech včetně ložního prádla a závěrečného úklidu ,7 x českomoravskou  polopenzi ,dopravu zájezdovým autobusem,který zůstává v místě pobytu po celou dobu a je k dispozici na pořádání výletů do okolí,pojištění insolvence CK,delegáta CK

Místo pobytu:  Camping  4 *,který se nachází přímo u moře ,cca 95 km jižně od Benátek na kraji letoviska Lido degli Scacchi .Kemp disponuje rozsáhlou soukromou písečnou pláží, která je od hlavního prostoru kempu oddělena  unikátními přírodními písečnými dunami. Tím je zaručena i částečná ochrana před přílivem větru od moře. Celý kemp je osázen vzrostlými  piniemi, které zde navozují příjemnou středomořskou atmosféru . Hostům k dispozici bazén, privátní pláž se slunečníky a lehátky/za vstup se neplatí,za slunečníky a lehátka ano/, dostatek bezplatných teplých sprch a umýváren, automatické pračky, divadelní sál, restaurace s pizzerií a barem, jídelna, plážový bar v havajském stylu, obchod s potravinami a průmyslovým zbožím, diskotéka s každodenním programem, celodenní a večerní animační program pro děti, půjčovna kol, myčka automobilů, dětské hřiště, multifunkční hřiště a mnoho dalších možností společenského vyžití.
Program: 1.den/pátek/-odjezd z ČR ve večerních hodinách, 2.den-ráno příjezd do místa pobytu,
   celodenní pobyt u moře, odpoledne ubytování, večeře,nocleh., 3.až 8.den-snídaně,volný program,   
   koupání apod., večeře,nocleh, 9.den-snídaně,dopoledne opuštění ubytování, uložení věcí na recepci ,
   celodenní koupání, večer odjezd do ČR, 10.den/neděle/-příjezd domů v dopoledních  hodinách.
Stravování: Českomoravská polopenze,možnost dokoupení 7x obědů za celkem 300 Kč na osobu,případně možnost vaření obědů samostatně  ve vybavených kuchyních v bungalovech.
Ubytování:Velmi kvalitní ubytování v mobilních bungalovech, situovaných přímo v centrální části kempu. Každý mobilhome má 2 oddělené ložnice, obývací místnost s kompletně zařízenou kuchyní, koupelnu a WC (některé typy disponují dvěma koupelnami). Bungalovy jsou vybaveny klimatizací, vytápěním s rozvody do všech místností, satelitní  TV. Novinkou je bezplatná možnost WIFI připojení na internet v prostoru celého kempu. Každý bungalov má rozlehlou terasu s luxusním zahradním nábytkem (velký oválný stůl , křesla , lehátka na opalování) a zahradní plynový gril (barbecue).
Doprava: Zájezdovým autobusem  z místa v ČR, které si určí zákazník,bez dalšího příplatku.
Fakultativní výlety/za příplatek/:   historické město Ferrara 60 km,starobylé městečko Comacchio, propletené vodními kanály (díky tomuto fenoménu nazývané též malé Benátky) 8 km,historický přístav Ravenna 29 km, delta řeky Pád (chráněná krajinná rezervace s mnoha vzácnými druhy ptactva) 15 km, největší zábavný park v Itálii - Mirabilandia (park na způsob Disneylandu) 85 km, delfinárium v Riccione, Italia in Miniatura 90 km, Aquafan – jeden z největších vodních parků v Itálii 90 km, San Marino 120 km,Benátky 95 km, Florencie 195 km

 

 

WEBEDITOR DOMÉNY s.r.o.