CK SPORT - RNDr.Martin Václavík

Lyžování v Alpách ,poznávací zájezdy,cyklozájezdy

Vsetín,Horní náměstí 3,755 01
602 727 799, IČ: 10648356

cksport.vaclavik@seznam.cz

 

Poznávací zájezdy pro školy » Zájezdy pro vyučující německého jazyka

Cestovní kancelář SPORT-Václavík                  
RNDr. Martin Václavík –majitel CK                      
Adresa: Růžďka u Vsetína 375,756 25 
IČ:  10648356  ,DIČ: CZ-5906251087
Tel:  602 727 799
e-mail: cksport.vaclavik@seznam.cz        
www.cksport-vaclavik.cz
Cestovní kancelář je pojištěna dle zákona u ČPP

Holandsko,Belgie
5 denní  poznávací zájezd,2 noci v hotelu F1 se snídaněmi /zájezd lze za příplatek prodloužit /
Termín:   dle dohody                              
Cena:  4 100  Kč  za osobu  ve 3 lůžkovém pokoji , 4 400  Kč  za osobu  ve 2 lůžk.pokoji
Program: 1.den-odjezd z Moravy cca v 12 hodin,noční přejezd SRN.2.den-ráno příjezd do Naardenu-prohlídka města a památníku J.A.Komenského,krátký přejezd do Amsterdamu-prohlídka přístavu,návštěva brusírny  diamantů,Rembrantova muzea, projížďka lodí po kanálech,pěší prohlídka města.V podvečer odjezd na ubytování ,nocleh. 3.den-snídaně,
návštěva květinové burzy v Aalsmeer ,návštěva skanzenu holandské vesnice Zaanse Schans s větrnými mlýny a   ukázkami řemeslné výroby –výroba dřeváků,sýrů,hořčice.Návrat na ubytování ,nocleh.4.den-snídaně,prohlídka  expozice  miniaturních staveb Madurodam,návštěva Haagu-prohlídka města,přejezd do Antverp-prohlídka centra.Přejezd do Bruselu-delší prohlídka „hlavního města Evropy“.Noční přejezd do ČR.5.den- dojezd v odpoledních hodinách.
Ubytování: 2 noci v hotelu F1 .                  
Stravování: 2x snídaně  v hotelu F1
Doprava: Zájezdový  autobus s možností občerstvení,videem,ledničkou.
Cena zahrnuje: Dopravu busem , 2x ubytování, průvodce,pojištění CK proti insolvenci dle zákona.      
Cena nezahrnuje pojištění pro cesty a pobyt .
Grossglocknerstrasse + Cortina d´Ampezzo + Innsbruck + Brixen + Garmisch- Partenkirchen
5 denní  poznávací zájezd, 3 noci v Mölltalském údolí v Korutanech, 3x česká polopenze
Termín:  dle dohody, možnost prodloužení na 4 a 7 nocí
Cena:  4 500  Kč     
Program: 1.den-odjezd ráno kolem 7 h z ČR, přejezd přes Brno-Vídeň, do Graze-prohlídka města, dojezd do místa ubytování v Mőlltalském údolí v Korutanech, ubytování, večeře, nocleh. 2.den-snídaně, celodenní výlet na Grossglocknerstrasse s možností pěší túry směrem ke Grosglockneru-vyhlídky na tuto nejvyšší horu Rakouska, večer návrat do místa ubytování, večeře, nocleh. 3.den-snídaně, celodenní výlet do olympijského města Cortina d´Ampezzo v italských Dolomitech, výjezd na jezero Misurina  nebo na průsmyk Passo Falzarego na „Staré  dolomitské cestě “ nad Cortinou, návrat do místa ubytování, večeře, nocleh. 4.den-snídaně, přejezd do Brixenu-kratší prohlídka města, přejezd do Innsbrucku-prohlídka města, návštěva německého alpského střediska a olympijského města Garmisch-Partenkirchen, noční přejezd domů. 5.den-dojezd do ČR v dopoledních hodinách.            
Doprava: Zahraničním autobusem s lednicí, videem, možností zakoupení občerstvení.
Ubytování: 3x v turistické ubytovně v oblasti Mölltal v Korutanech, 2 až 4 lůžkové pokoje, některé s vlastním sociálním zařízením, ostatní společné sociální zařízení na chodbě. Společenská místnost k dispozici.   
Stravování: 3x polopenze-vydatná česká a moravská kuchyně, samoobslužná jídelna.
Cena zahrnuje: Dopravu, 3x ubytování s českou polopenzí, průvodce, pojištění insolventnosti CK dle zákona.Cena nezahrnuje pojištění pro cesty a pobyt /lze  sjednat v ceně cca  18-24 Kč na den u vybraných pojišťoven/.

ŠVÝCARSKO- 5 denní poznávací zájezd
Termín: dle dohody                                 
Cena: 4 410  Kč 
Adelboden, Grindelwald /Eiger, Jungfrau, Mnich/, Interlaken,
Bern, Murten, Rýnské vodopády, Kostnice, Luzern,Vaduz-Lichtenštejnsko
Program: 1.den-odjezd z ČR v odpoledních hodinách, noční přejezd. 2.den-časně ráno prohlídka Kostnice, Rýnských vodopádů, prohlídka Bernu a Murtenu, dojezd do místa ubytování-Adelbodenu, ubytování, večeře, nocleh. 3.den-snídaně, celodenní výlet do Grindelwaldu a „Údolí vodopádů“ Lauterbrunnen, pěší túry v okolí /ledovcová jeskyně, ledovcová soutěska/, pro zájemce výlet lanovkou na Kleine Scheidegg /cena cca 18 CHF-není v ceně zájezdu/, pěší sestup cca 4-5 hodin do Grindelwaldu, či Wengenu, návrat do Adelbodenu,večeře, nocleh. 4.den-snídaně, prohlídka města Interlaken, přejezd do Luzernu, prohlídka města /5 až 8 hodinová bezpečnostní pausa pro dopravce/, noční  prohlídka Vaduzu,
noční přejezd. 5.den-dojezd do ČR v odpoledních hodinách.
Ubytování: 2x v turistickém hotelu, 4 lůžkové pokoje s umývadlem, WC a sprchy na patře.
Stravování: 2x polopenze, v jídelně hotelu - česká kuchyně
Doprava: Zahraniční autobus,případně Oasa.
Cena zahrnuje: Dopravu, 2x ubytování s polopenzí, průvodce, výlety bez jízdného na lanovkách a vstupů. Cena nezahrnuje pojištění, klienti se pojistí samostatně. Cena pojištění je zpravidla mezi 18 – 24 Kč na osobu a den.
Předpokládané vstupy: Ledovcová jeskyně  v Grindelwaldu 6 CHF /případně  ledovcová soutěska další 5 CHF/, lanovka na Kleine Scheidegg  20 CHF.  

Další možnosti zájezdů do Švýcarska /kombinace s Francií a Itálií/ a Holandsko,Belgie:

Švýcarsko+Francie – 4 990 Kč, 6 denní, 3 noclehy v chatě ve 2-4 lůžk. pokojích, 3x polopenze, Verbier, Rýnské vodopády, Gridelwald, Zermatt, Chamonix.
Švýcarsko – 7 290 Kč, 8 denní, 5 noclehů v chatě ve 2-4 lůžk. pokojích, 5x polopenze, Adelboden, Grindelwald, Lauterbrunnen, Oeschinensee, Luzern, Vaduz, Rýnské vodopády, koupání v bazénu v Adelbodenu.
Švýcarsko+Zermatt – 7 390 Kč, 7 790 Kč, 8 denní, 5 noclehů v chatě ve 2-4 lůžk. pokojích, 5x polopenze, Adelboden, Zermatt, ostatní viz. výše.
Švýcarsko+Chamonix – 6 990 Kč, 7 390 Kč, 8 denní, 5 noclehů v chatě ve 2-4 lůžk. pokojích, 5x polopenze, Adelboden, Chamonix, Ženeva, ostatní viz. výše.
Švýcarsko+Itálie – 5 950 Kč, 6 350 Kč, 7 denní, 4 noclehy v chatě ve 2-4 lůžk. pokojích, 4x polopenze, Adelboden, Oeschinensee, Zermatt, Locarno, Lugano, Lago di Garda.
Švýcarsko+Itálie+Francie –7 570 Kč, 9 denní, celkem 5 noclehů v chatě ve 2-4 lůžk. pokojích a v hotelu ve 2-4 lůžk. pokojích, 5x polopenze, Adelboden, Grindelwald, Lauterbrunnen, Kandersteg, Chamonix, Ligurská riviera, Monaco, Monte Carlo.
Švýcarsko+Dolomity – 7 380 Kč, 8 denní, celkem 5 noclehů v chatě ve 2-4 lůžk. pokojích a v hotelu ve 2-4 lůžk. pokojích, 5x polopenze, „Velká dolomitská cesta“, Cortina d´Ampezzo, Lago di Garda, Locarno, Lugano, Adelboden.
Bodamské jezero-„květinový ostrov“ Mainau – 3 200 Kč, 3 denní, 2 noclehy v apartmánech pro 2-4 osoby, 2x snídaně, Kostnice, Rýnské vodopády, St. Gallen, Vaduz.
Holandsko - 4 550 Kč, 5 denní, 2 noclehy v hotelích F1 ve 2 lůžk pok.,, 2x snídaně, Amsterodam,Naarden,Zaanse Schans,Aalsmeer-květinová burza,Haag,Madurodam,
Scheveningen,Delft,Brusel,Antverpy,Luxenburg.

 

WEBEDITOR DOMÉNY s.r.o.