CK SPORT - RNDr.Martin Václavík

Lyžování v Alpách ,poznávací zájezdy,cyklozájezdy

Vsetín,Horní náměstí 3,755 01
602 727 799, IČ: 10648356

cksport.vaclavik@seznam.cz

 

Cestovní kancelář SPORT-Václavík                  
RNDr. Martin Václavík –majitel CK                      
Adresa: Růžďka u Vsetína 375,756 25 
IČ:  10648356  ,DIČ: CZ-5906251087
Tel:  602 727 799
e-mail: cksport.vaclavik@seznam.cz        
www.cksport-vaclavik.cz
Cestovní kancelář je pojištěna dle zákona u ČPP

U všech prezentovaných zájezdů jsem schopen zajistit kategorii ubytování podle požadavků klienta,není tedy nutné volit jen uvedený typ jednoduchého ubytování,který je v daném typu zájezdu popsán. Stejně tak upravím dle požadavků klienta rozsah zájezdu,program,navštívená místa.Poznávací zájezdy organizuji již 25.sezonu.Jsem připraven uskutečnit poznávací zájezdy prakticky po celé Evropě .

SKOTSKO+Nottingham +Paříž/případně jiné/+ Brusel/
8 denní  poznávací zájezd –zájezd lze za příplatek prodloužit
Termín: dle dohody
Cena:    8 600  Kč   
Program:1.den-odjezd večer ,noční přejezd Brno-Praha- Plzeň,SRN. 2.den- bezpečnostní přestávka busu=8 hodinová prohlídka Bruselu,večer dojezd do Calais,ubytování ve F1,nocleh.3.den-brzy ráno odjezd na tunel,přejezd  až do Skotska ,do okolí Edinburgu,cestou dle časových možnost zastávka cca 1,5-2 hod s prohlídkou vybraného místa/,ubytování,večeře,nocleh.4.den-snídaně,prohlídka Edinburgu ,palírna whisky,návrat do místa ubytování,večeře,nocleh.5.den-snídaně,celodenní výlet do Inverness/prohlídka města/,jezero Loch Ness,Fort William,návrat do místa ubytování,večeře,nocleh.6.den-snídaně,přejezd do Nottinghamu/prohlídka města/,přejezd do Folkenstone na tunel,tunelem do Calais,ubytování ve F1,nocleh.7.den-snídaně,přejezd do Paříže/nebo Bruselu/,8 hodinová prohlídka města,noční přejezd domů.8.den-dojezd do ČR v podvečer.
Ubytování: Celkem 5x ,z toho 3x v mobilhomech  pro 6-8 osob v  okolí Edinburgu/asi 25 km z centra/.Mobilhomy  jsou cca 3x7 m velké a mají 3x2 lůžkové  ložnice a obývací pokoj pro 7.a 8.osobu.Dále mají  WC a  sprchový  kout,obývací pokoj s  kuchyňskou linkou s kompletním vybavením pro případné vlastní  vaření.2x je ubytování v hotelu Formule 1 ve Francii u Calais,ve 3 lůžkových pokojích,příslušenství společné na patře.
Stravování:3x česká polopenze/Edinburg/, v autobusu možnost zakoupení občerstvení
za Kč/nápoje,polévky/.V ceně zájezdu je také cestou zpět navíc jedna lehká večeře-párky.
Doprava:Zahraničním autobusem  s lednicí,videem,možností zakoupení občerstvení.
Cena zahrnuje:Dopravu,5x ubytování,3x polopenzi a párky cestou zpět,průvodce,
tunel,pojištění CK dle zákona.
Cena nezahrnuje pojištění pro cesty a pobyt/lze sjednat v ceně cca  18-24 Kč na den u vybraných pojišťoven/.
V ceně není také ložní prádlo-nutno vzít vlastní,případně za doplatek 10 EUR objednat v CK.   Cena nezahrnuje vstupy.

SORRENTO+ ostrov CAPRI + Pompeje + Vesuv +Neapol cestou  tam a zpět Řím a ostrov Elba /případně místo Elby dle další dohody jedno z  měst: Bologna,Florencie nebo Benátky/
6 denní  poznávací zájezd /ubytování u Sorrenta/  - zájezd lze za příplatek prodloužit
Termín: dle dohody –možno i v podzimní prázdniny 2009                              
Cena:  6 460 Kč  za osobu  /včetně trajektů na Elbu a Capri/ 
Program: 1.den-odjezd z ČR odpoledne, noční přejezd Rakouskem a Itálií. 2.den-ráno příjezd do Říma-8 hodinová prohlídka města, večer dojezd do kempu u Sorrenta,ubytování,
večeře,nocleh. 3.den-snídaně,návštěva Pompejí,výlet na Vesuv-výstup ke kráteru, návrat do místa ubytování, večeře,nocleh. 4.den-snídaně,celodenní výlet lodí na ostrov Capri,podle počasí koupání v moři na ostrově,pro zájemce fakultativně návštěva světoznámé  „Modré jeskyně“, návrat na ubytování ,večeře, nocleh. 5.den-snídaně,přejezd do Piombina,trajekt účastníků bez busu na Elbu,prohlídka Porto Ferraio/Napoleonova vila,přístav,dle možností koupání/, večer odjezd na cestu do ČR, noční přejezd.6.den-dojezd do  ČR  cca v 18 hod .
Ubytování: 3 noci v  bungalovech pro 2x2 osoby , sociální zařízení společné v kempu.
Stravování: Samoobslužná česká polopenze=jídlo je připravováno v jednom z bungalovů,účastníci je konzumují na svých  bungalovech .Není zde možnost centrální jídelny .Na bungalovech není nádobí,nutno vzít vlastní.
Doprava: Zájezdový  autobus s možností občerstvení,videem,ledničkou.
Cena zahrnuje: Dopravu busem /včetně placených vjezdů busu do Říma /, trajekty na Capri a Elbu,3x ubytování, průvodce,pojištění CK proti insolvenci dle zákona,závěrečný úklid bungalovu.
Cena nezahrnuje pojištění pro cesty a pobyt .

SARDINIE ostrov/Itálie/ -turistika,cykloturistika,koupání v moři
8 denní poznávací a pobytový zájezd  pro turisty i cyklisty,případně i s českou polopenzí  
Termín: květen až  září  dle dohody       Zájezd možno za příplatek prodloužit na více nocí.
Cena:  7 380 Kč  za osobu
Program: 1.den-odjezd z ČR před polednem,noční přejezd Rakouska.2.den-ráno trajekt na Sardinii,ubytování v kempu,kratší turistický program v okolí,nocleh.3. až  6 .den – okružní trasa kolem celé Sardinie,večer vždy ubytování v kempu –vždy na jiném místě . 7.den –dopoledne odpočinkový program u moře,odpoledne trajekt na pevninu,noční přejezd.8.den –dojezd do ČR v odpoledních hodinách.
Ubytování: 5 nocí ve vlastních stanech v kempu .
Stravování: Vlastní vaření, v autobusu možnost zakoupení občerstvení za Kč /nápoje, polévky/. Možnost zajištění české polopenze za příplatek cca 180 Kč na osobu a den.
Doprava: Zahraničním autobusem s lednicí, videem, možností zakoupení občerstvení.
Cena zahrnuje: Dopravu,včetně vozíku pro  kola, 5x ubytování v kempu,  průvodce, pojištění proti úpadku CK dle zákona.             

KORSIKA  ostrov /Francie/ -turistika,cykloturistika,koupání v moři
8 denní poznávací a pobytový zájezd  pro turisty i cyklisty,případně i s českou polopenzí  
Termín: květen až  září  dle dohody      Zájezd možno za příplatek prodloužit na více nocí.
Cena:  6 980 Kč  za osobu
Program: 1.den-odjezd z ČR před polednem,noční přejezd Rakouska.2.den-ráno trajekt na Korsiku,ubytování v kempu,kratší turistický program v okolí,nocleh.3. až  6 .den – okružní trasa kolem celé Korsiky,večer vždy ubytování v kempu –vždy na jiném místě . 7.den –dopoledne odpočinkový program u moře,odpoledne trajekt na pevninu,noční přejezd.8.den –dojezd do ČR v odpoledních hodinách.
Ubytování: 5 nocí ve vlastních stanech v kempu .
Stravování: Vlastní vaření, v autobusu možnost zakoupení občerstvení za Kč /nápoje, polévky/. Možnost zajištění české polopenze za příplatek cca 180 Kč na osobu a den.
Doprava: Zahraničním autobusem s lednicí, videem, možností zakoupení občerstvení.
Cena zahrnuje: Dopravu,včetně vozíku pro  kola, 5x ubytování v kempu,  průvodce, pojištění proti úpadku CK dle zákona. 
 
NORSKO  -  až po „Cestu Trollů“ u Andalsness,Geiranger,Bergen,Oslo ,Lillehammer
13 denní poznávací zájezd pro turisty a cykloturisty/možno  zkrátit na 11-12 dní/.
Cena : 8990 Kč                                  Termíny:  červen až září dle dohody
Program: 1.den – odjezd z Moravy ráno, z Čech odpoledne, cesta přes SRN, noční trajekt do Dánska. 2.den – příjezd do Kodaně, prohlídka města, odjezd do Helsingoru, prohlídka města (zámek Kronborg – dějiště Shakespearova Hamleta), nocleh. 3.den –trajekt do Švédska, cesta do Norska přes Göteborg, do Geilo, nocleh. 4. a 5. den – turistika v národního parku Hardangervidda, vodopády Voringfoss,2 noclehy. 6.den-prohlídka Bergenu,nocleh.7.den- přejezd do Voss, nocleh. 8.den – program v  „Domově obrů“ – národní park Jotunheimen,  nocleh. 9.den –údolí Briksdalsbreen – vycházka k ledovci, přejezd do oblasti Geirangeru, výjezd na vyhlídku Dalsnibba,nocleh.10.den- „Cesta Trollů“, přejezd k Lillehameru,nocleh. 11.den – prohlídka Oslo (Holmenkollen, Vigeland park, muzeum polárníků Fram, muzeum Kon-Tiki, Akerhus),  nocleh poblíž Oslo. 12.den – cesta zpět přes Švédsko do Kodaně, večerní prohlídka města a zábavního parku Tivoli, odjezd.13.den – ranní trajekt do SRN, dojezd do ČR ve večerních hodinách.
Ubytování: 5x ve vybavených  kempech ve vlastních stanech a 5x  bezplatných tábořištích .
Stravování: Vaření z vlastních zásob. V autobusu lze zakoupit kávu, čaj, nápoje.
Cena zahrnuje: Dopravu zahraničním autobusem,včetně vozíku pro kola ,trajekty, 5x placené kempování, průvodce.

 

WEBEDITOR DOMÉNY s.r.o.