CK SPORT - RNDr.Martin Václavík

Lyžování v Alpách ,poznávací zájezdy,cyklozájezdy

Vsetín,Horní náměstí 3,755 01
602 727 799, IČ: 10648356

cksport.vaclavik@seznam.cz

 

Všeobecné informace k  zájezdům :

 

Obsah katalogu:  Údaje  k zájezdům uvedené v tomto katalogu považujte za  informativní,přestože vycházejí z přesných kalkulací zájezdů.Jako cestovní kancelář si vyhrazuji právo změn.Závazný obsah zájezdu je určován po dohodě s klientem před uzavřením cestovní smlouvy a závazný leták je vždy přílohou cestovní smlouvy.

Termíny zájezdů: Termíny zájezdů jsou určovány po dohodě se zákazníkem dle jeho přání. Zájezdy vypisuji průběžně také podle zájmu  klientů-zejména na jarní prázdniny a v termíny cenově výhodné pro školy/leden,předvánoční prosinec,konec sezony v březnu apod ./.

Ceny zájezdů: Jsou uvedeny za osobu.Jedná se o KOMPLETNÍ zájezdy.Cena VŽDY zahrnuje dopravu zájezdovým autobusem,ubytování, průvodce ,zákonné pojištění CK proti úpadku.V ceně NENÍ  pojištění pro cesty a pobyt.Klienti se pojistí samostatně,případně lze zajistit kolektivní pojištění za příplatek.U většiny zájezdů zahrnuje cena i českou polopenzi.

Skipasy/ceny v EUR/:Cena skipasů pro školní kurzy je uvedena za základní cenou zájezdu .Ceny pro normální zájezdy / neškolních kolektivů/ pak  v samostatném odstavci .

Doprava:Je vždy v ceně zájezdu. Dopravu zajišťujeme  zájezdovými autobusy s videem, ledničkou, prodejem občerstvení. Autobusy jsou po celou dobu pobytu k dispozici a slouží také ke každodenní dopravě k lanovkám.Na vybrané zájezdy lze  po dohodě jet se slevou i vlastní dopravou automobilem-ceny si vyžádejte  v CK.

Pojištění pro cesty a pobyt:Není v ceně zájezdu. Zákazníci se pojišťují dle svého výběru na svoje náklady. Postačující cestovní pojištění lze sjednat cca za 16-35 Kč na den (např. u  ČPP VZP , apod.). Výše pojistného plnění by měla činit alespoň 600-800 tis Kč. Pro celé kolektivy nad  40 osob mohu pojištění sjednat po dohodě ,za příplatek.Doporučuji i pojištění na storno

Průvodce: Každému zájezdu je k dispozici  lyžařský průvodce.Často jezdím s lyžařskými zájezdy  osobně.Pro poznávací zájezdy využívám kvalifikované průvodce s licencí.

Místa odjezdu: Určuji  podle přání zákazníků po celé ČR. Jsem cestovní kanceláří s celorepublikovou působností.Pro kolektivy vypravím zájezd z libovolného místa bez dalších příplatků za přistavení busu.

Pojištění CK dle zákona proti insolvenci: Jsem pojištěn u České podnikatelské pojišťovny.

 

WEBEDITOR DOMÉNY s.r.o.